Комп'ютерне крісло Nowy Styl Nova CFA LB Chrome
Nowy Styl Nova CFA LB Chrome |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowy Styl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowy Styl Nova CFA LB Chrome
Кресло Новый Стиль NOVA wood CFA LB chrome (Экокожа) | 8 151 грн. |
Офісне крісло Nova wood CFA LB chrome Nowy Styl | 8 748 грн. |
Кресло Новый Стиль NOVA steel CFA LB chrome (Экокожа) | 8 151 грн. |
Офісне крісло Nova steel CFA LB chrome Nowy Styl | 8 748 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →