Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-W/SRC35ZS-W 35 м²
Відео 2Фото 5 |
Продуктивний побутової інверторний кондиціонер від одного зі світових лідерів галузі, японської компанії Mitsubishi Heavy Industries. Являє собою енергоефективну і надійну преміальну спліт-систему 2019 модельного року, призначену для настінного монтажу в житлових, офісних або невеликих комерційних приміщеннях площею до 35 м². Як і інші моделі сімейства Mitsubishi Heavy Premium Inverter, відрізняється виключно тихою роботою (до 19 дБ) і прекрасно підійде для установки в житлових кімнатах або спальнях.
Ключовою особливістю цієї моделі є довговічний малошумний компресор, заснований на фірмовій технології DC Inverter. Завдяки передовій мікропроцесорної системи управління, кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-W реалізований принцип безперервної роботи компресора з динамічним регулюванням продуктивності. Такий принцип істотно знижує витрату електроенергії і дозволяє демонструвати енергоефективність класу А+++.
Внутрішній блок має стильний і елегантний зовнішній дизайн від міланської студії Tensa Srl (Італія). Є система управління вертикальними й горизонтальними жалюзі, функція автоматичного самоочищення і блок якісних фільтрів (механічний, HEPA, фотокаталітичний), який вловлює частинки побутових алергенів і знищує запахи. Сумісний з фірмовим Wi-Fi-модулем для віддаленого управління (купується окремо).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-W/SRC35ZS-W 35 м²
Усі ціни 21 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W 13062022145 | 47 295 грн. |
MITSUBISHI HEAVY SRK35ZS-W/SRC35ZS-W | 50 567 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W | 54 299 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK35ZS-W/SRC35ZS-W | 41 596 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK35ZS-W/SRC35ZS-W | 40 896 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-W/SRC35ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-W/SRC35ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS-W/SRC20ZS-W 20 м² | від 30 159 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-W/SRC25ZS-W 25 м² | від 33 207 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-W/SRC35ZS-W 35 м² | від 39 535 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W 50 м² | від 55 480 грн. | 24 пропозиції |