Каструля Ardesto Luna AR0612S
Фото 4 |
Ardesto Luna AR0612S 0.9 л1.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Luna AR0612S
Усі ціни 37 →Каструля Ardesto Luna, зі скляною кришкою, 1,2 л (AR0612S) | 499 грн. |
Каструля Ardesto Luna, скляна кришка, 1.2л, нержавіюча сталь (AR0612S) | 644 грн. |
Кастрюля Ardesto Luna, стеклянная крышка, 1.2л, нержавеющая сталь (AR0612S | 644 грн. |
ARDESTO Luna 1.2 л (AR0612S) | 499 грн. |
ARDESTO Luna 1.2 л (AR0612S) | 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Luna AR0612S
Ціни на Ardesto Luna AR0612S |
---|---|---|---|---|
Ardesto Luna AR0609S | від 465 грн. | 16 пропозицій | ||
Ardesto Luna AR0612S | від 494 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →