Каструля OMS 2009-16
Фото 9 |
OMS 2009-16 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2009-16
Усі ціни 8 →Каструля 1,7 л (16 см х 10 см) OMS 2009-16 OMS 2009-16 | 756 грн. |
OMS OMS-2009-16 | 750 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS 2009-16 1.1 л 16 см | 819 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS 2009-16 1.1 л 16 см | 794 грн. |
Каструля 1,1 л (16 х 6 см) скляна кришка OMS 2009-16-1,1л | 654 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації OMS 2009-16
Ціни на OMS 2009-16 |
---|---|---|---|---|
OMS 2009-12 | від 503 грн. | 18 пропозицій | ||
OMS 2009-16 | від 600 грн. | 12 пропозицій | ||
OMS 2009-14 | від 534 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →