Каструля RiNGEL Besser RG-2021-16 (6869641)
Фото 7 |
RiNGEL Besser RG-2021-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Besser RG-2021-16
Усі ціни 7 →Каструля Ringel Besser з кришкою 16см/1.6л (RG-2021-16) | 814 грн. |
Кастрюля Ringel Besser с крышкой 16см/1.6л (RG-2021-16) | 814 грн. |
Кастрюля RINGEL Besser 16 см (1.6л) с крышкой нерж (RG-2021-16) RG-2021-16 | 795 грн. |
Ringel RG-2021-16 | 856 грн. |
Каструля Ringel Besser 1.6 л 16 см (RG-2021-16) | 642 грн. |
Каструля RINGEL Besser RG-2021-16 (1.6л/16см) | 985 грн. |
Каструля Ringel Besser 1.6 л (RG-2021-16) | 686 грн. |
Модификації RiNGEL Besser RG-2021-16
Ціни на RiNGEL Besser RG-2021-16 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Besser RG-2021-16 | від 642 грн. | 8 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-18 | від 679 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-20 | від 749 грн. | 3 пропозиції | ||
RiNGEL Besser RG-2021-22 | від 880 грн. | 12 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-24 | від 956 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →