Свердловинний насос Optima 4SD 6/16
Відео 1Фото 2 |
Optima 4SD 6/16 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4SD 6/16
Усі ціни 19 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 4SD6/16 1500Вт | 10 188 грн. |
Optima 4SD 6/16 | 10 188 грн. |
Насос свердловинний Optima 4SD 6/16 1.5 кВт (171013032234) 171013032234 | 10 188 грн. |
Насос скважинный Optima 4SD 6/16 1,5 кВт 88м 3-х фазный | 10 176 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 4SD 6/16 1,5 кВт 88м | 10 188 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4SD 6/16
Ціни на Optima 4SD 6/16 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SD 4/14 | від 7 876 грн. | 18 пропозицій | ||
Optima 4SD 6/16 | від 9 679 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SD 10/18 | від 13 184 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SD 4/18 | від 9 435 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/20 | від 13 448 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SD 6/20 | від 11 267 грн. | 15 пропозицій | ||
Optima 4SD 10/23 | від 15 155 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 4SD 4/22 | від 10 810 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/28 | від 16 311 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4SD 10/28 | від 20 438 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 4SD 6/28 | від 14 453 грн. | 16 пропозицій | ||
Optima 4SD 8/36 | від 21 073 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →