Свердловинний насос Optima 4QJm 4/7 (000017624)
Відео 26Фото 2 |
Optima 4QJm 4/7 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4QJm 4/7
Усі ціни 22 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий PM 4QJm4/7 370В | 3 933 грн. |
Optima PM 4QJm4/7 | 3 933 грн. |
Насос свердловиний Optima PM 4QJm4/ 7 0,37 кВт 50м + 1,5 м кабель 17101303 | 3 933 грн. |
Насос скважинный Optima Pm 4QJm4/7 0.37 кВт | 3 919 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA PM 4QJm4/7 0,37 кВт 5 | 3 933 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4QJm 4/7
Ціни на Optima 4QJm 4/7 |
---|---|---|---|---|
Optima 4QJm 4/7 | від 3 283 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4QJm 4/9 | від 4 696 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4QJm 6/12 | від 6 519 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4QJm 4/11 | від 4 583 грн. | 9 пропозицій | ||
Optima 4QJm 6/16 | від 6 903 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4QJm 6/18 | від 7 639 грн. | 18 пропозицій | ||
Optima 4QJm 4/16 | від 6 168 грн. | 13 пропозицій | ||
Optima 4QJm 6/20 | від 8 884 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 4QJm 4/20 | від 7 534 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4QJm 4/23 | від 7 752 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 4QJm 4/26 | від 9 336 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →