Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill DM 35 3071035
Фото 7 |
Optimum OPTIdrill DM 35 3071035 |
|
Плавний пуск
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill DM 35 3071035
Усі ціни 8 →Свердлильний верстат на магнітній основі OPTIMUM DM 35 (3071035) | 19 480 грн. |
Сверлильный станок на магнитной станине Optimum OPTIdrill DM 35 3071035 | 20 380 грн. |
Сверлильный станок на магнитном основании OPTIMUM DM 35 3071035 | 21 011 грн. |
Optimum 3071035 | 26 040 грн. |
Optimum 3071035 | 26 691 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →