Свердлильний верстат Optimum OPTIdrill RB 6T 3009161
Фото 4 |
Optimum OPTIdrill RB 6T 3009161 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optimum OPTIdrill RB 6T 3009161
Усі ціни 9 →Радиально-сверлильный станок Optimum OPTIdrill RB 6T 3009161 | 19 484 грн. |
Свердлильний верстат Optimum Maschinen OPTIdrill RB 6T (230v) (3009161) | 18 080 грн. |
Сверлильный станок Optimum Maschinen OPTIdrill RB 6T (230V) 3009161 | 18 899 грн. |
Радиально-сверлильный станок OPTIdrill RB 6T 3009161 | 18 510 грн. |
Радиально-сверлильный станок OPTIdrill RB 6T 3009161 | 19 484 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →