Електрична зубна щітка Oral-B Pro 1 3D Clean
Відео 2Фото 9 |
Oral-B Pro 1 3D Clean |
|
Електрична щітка Oral-B Pro 1 3D Clean оснащена професійно розробленою насадкою CrossAction, яка створює оптимальне оточення щетинками кожного зуба. 3D-технологія обертання та пульсації адаптера дозволяє руйнувати та видаляти до 300% більше нальоту вздовж ясна, ніж звичайна ручна щітка. У комплекті є все необхідне для повноцінного догляду за зубами. Особлива увага приділяється ефективності. Вбудований датчик тиску попереджає про занадто сильний натиск під час чищення, а таймер у рукоятці подає пульс кожні 30 секунд, допомагаючи підтримувати рівномірний розподіл часу сеансу. Режим Daily Clean забезпечує щоденну стандартну обробку. Сумісність з різними насадками Oral-B дозволяє вибирати оптимальні варіанти для індивідуальних потреб догляду за порожниною рота.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Pro 1 3D Clean
Усі ціни 48 →Електрична зубна щітка Oral-B D305 Pro Series 1 Caribbean Blue + футляр + | 1 499 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B D305.513.3X Pro Series 1 Black Case + Stand 3 на | 2 399 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B PRO1 D305.513.3 Black | 2 269 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B PRO1 D305.513.3X Black | 2 299 грн. |
Зубная щетка Oral-B Pro Series 1 CrossAction black (черная) D305.513.3X с | 1 999 грн. |