Електрична зубна щітка Oral-B Pro 400 Junior
Відео 1Фото 7 |
Oral-B Pro 400 Junior |
|
Дитяча електрична зубна щітка, призначена для 3D-чищення зубів і порожнини рота у віці від 6 років. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, є одним з кращих варіантів вибору подібних дитячих засобів гігієни. Ефективна та швидка очищення зубів забезпечується за рахунок використання двох типів механічних рухів комплектної змінною насадкою Sensi UltraThin. Зворотно-обертальні рухи з частотою 146 Гц і зворотно-поступальні (пульсуючі) руху з частотою 333 Гц передаються безпосередньо на голівку насадки і м'які щетинки проникають у міжзубні проміжки, знімаючи наліт, який не видаляється звичайними ручними щітками.
В електричну зубну щітку Braun Oral-B PRO 400 Junior вбудований двохвилинний таймер, що дозволяє дотримувати рекомендований стоматологами для чищення час (короткий переривчастий вібросигнал через кожні 30 секунд нагадує про необхідність рівномірної чищення кожного квадранта порожнини рота). Оснащена датчиком тиску, який попереджує про надмірну притиснення. Вбудована акумуляторна батарея здатна забезпечити до 7 днів автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Pro 400 Junior
Усі ціни 25 →Зубная щетка Braun D16 Junior Green 1 насадка | 1 649 грн. |
Зубна щітка Oral-B Braun Sensi Ultrathin D16.513.1 Junior | 1 699 грн. |
ORAL-B PRO 750 D16 CROSSACTION BLACK (D16.513.1UX BLACK) | 1 708 грн. |
ORAL-B PRO 750 D16 CROSSACTION BLACK (D16.513.1UX BLACK) | 1 699 грн. |
Електрична зубна щітка Braun Oral-B Pro 1 750 Cross Action D16.513.1UX (Bl | 1 589 грн. |