Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 3
Відео 3Фото 11 |
Oral-B iO Series 3 |
|
Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 3 другої половини 2023 відноситься до преміального сегменту і поєднує в собі сучасні дизайнерські та технологічні особливості. Датчик тиску дозволяє контролювати рівень натиску, а три режими роботи (щоденний, делікатний, відбілювання) допоможуть адаптувати щітку під поточне завдання. Завдяки комбінуванню поворотно-обертається і пульсуючої технологій створюється ефект 3D чищення. У комплект входить кругла насадка Ultimate Clean. Електрощітка оснащена інтелектуальним таймером, який відстежує час проведення гігієнічних процедур. Спеціальний індикатор стежить за станом насадки та попереджає про необхідність її заміни. Одного заряду акумулятора достатньо для 60 днів роботи, а підзарядка здійснюється за бездротовою технологією за допомогою підставки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B iO Series 3
Усі ціни 59 →Зубна електрощітка Oral-B iO Series 3 Matt Black | 2 899 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B iO Series 3 iOG3.1A6.0 Ice Blue | 4 685 грн. |
Зубна щітка Braun Oral-B iO Series 3 iOG3.1A6.0 Blush Pink | 4 499 грн. |
Зубная щетка Oral-B Braun iO Series 3 iOG3.1A6.0 Ice Blue (Голубая) | 3 599 грн. |
Зубная щетка BRAUN iO Series 3 iOG3.1A6.0 Blush Pink 90361364 | 3 454 грн. |