Велосипед ORBEA Carpe 40 2021 frame XS
Відео 1Фото 4 |
ORBEA Carpe 40 2021 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Carpe 40 2021 frame XS
Усі ціни 8 →Велосипед Orbea Carpe 40 21 L40043SA XS Green - Black (L40043SA) | 30 440 грн. |
Велосипед 28" Orbea CARPE 40 urban green XS (150-160 см) L40043SA | 22 831 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 40 Xs 2021 Green-Black (L40043SA) | 29 301 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 40 Xs 2021 Green-Black (L40043SA) | 29 046 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 40 21, XS, Green - Black L40043SA | 21 689 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації ORBEA Carpe 40 2021 frame XS
Ціни на ORBEA Carpe 40 2021 frame XS |
---|---|---|---|---|
ORBEA Carpe 40 2021 frame M | від 21 689 грн. | 2 пропозиції | ||
ORBEA Carpe 40 2021 frame S | від 22 259 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Carpe 40 2021 frame XL | від 21 689 грн. | 3 пропозиції | ||
ORBEA Carpe 40 2021 frame XS | від 21 689 грн. | 8 пропозицій |