Велосипед ORBEA Oiz H30 29 2021 frame L (L23519LB)
Відео 1Фото 3 |
ORBEA Oiz H30 29 2021 frame L рама Lрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Oiz H30 29 2021 frame L
Усі ціни 7 →Велосипед Orbea Oiz 29 H30 21 L23519LB L Mouse Grey( L23519LB) | 126 960 грн. |
Велосипед 29" Orbea OIZ H30 grey matte L (178-190 см) L23519LB | 95 220 грн. |
Велосипед Orbea Oiz H30 L 2 021 Mouse Grey (L23519LB) | 119 317 грн. |
Велосипед Orbea Oiz H30 L 2021 Mouse Grey (L23519LB) | 118 251 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Oiz H30 29" размер L 2021 Серый L23519LB | 90 459 грн. |
Велосипед Orbea Oiz 29 H30 21, L, Mouse Grey L23519LB | 90 459 грн. |
Велосипед Orbea Oiz H30 L 2021 Mouse Grey (L23519LB) | 95 220 грн. |
Відеоогляди
Модификації ORBEA Oiz H30 29 2021 frame L
Ціни на ORBEA Oiz H30 29 2021 frame L |
---|---|---|---|---|
ORBEA Oiz H30 29 2021 frame L | від 90 459 грн. | 7 пропозицій | ||
ORBEA Oiz H30 29 2021 frame S | від 90 459 грн. | 7 пропозицій |