Велосипед ORBEA Carpe 25 2020 frame M
Фото 4 |
ORBEA Carpe 25 2020 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Carpe 25 2020 frame M
Усі ціни 14 →Велосипед Orbea Carpe 25 20 K40553QT M Red - Black( K40553QT) | 40 000 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 25 Red-Black рама M (рост 170-180 см) K40553QT | 30 000 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 25 20 M White - Red (K40553QP) | 38 264 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 25 20 M White - Red (K40553QP) | 38 599 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Carpe 25 размер М 2020 Бело-красный K40553QP | 28 500 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації ORBEA Carpe 25 2020 frame M
Ціни на ORBEA Carpe 25 2020 frame M |
---|---|---|---|---|
ORBEA Carpe 25 2020 frame L | від 28 500 грн. | 14 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 25 2020 frame M | від 28 500 грн. | 14 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 25 2020 frame XL | від 24 700 грн. | 1 пропозиція |