Велосипед ORBEA Onna 50 2022 frame L
Фото 3 |
ORBEA Onna 50 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Onna 50 2022 frame L
Усі ціни 16 →Велосипед Orbea Onna 29 50 22 M20719NB L Blue - White (M20719NB) | 28 920 грн. |
Велосипед 29" Orbea ONNA 50 (2022) violet blue-white L (175-190 см) M20719 | 23 137 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 50 22 M20719N9 L Black Silver | 27 851 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 50 22 M20719N9 L Black Silver | 27 609 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Onna 50, 29", рама L, 2022, Blue - White M20719NB | 21 980 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації ORBEA Onna 50 2022 frame L
Ціни на ORBEA Onna 50 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
ORBEA Onna 50 2022 frame L | від 21 980 грн. | 16 пропозицій | ||
ORBEA Onna 50 2022 frame M | від 21 980 грн. | 18 пропозицій | ||
ORBEA Onna 50 2022 frame S | від 21 980 грн. | 6 пропозицій | ||
ORBEA Onna 50 2022 frame XL | від 21 980 грн. | 12 пропозицій |