Велосипед ORBEA Vector 30 2021 frame M
Фото 4 |
ORBEA Vector 30 2021 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Vector 30 2021 frame M
Усі ціни 18 →Велосипед Orbea Vector 30 21 L40653RJ M Black (L40653RJ) | 40 600 грн. |
Велосипед 28" Orbea VECTOR 30 black M (170-180 см) L40653RJ | 30 452 грн. |
Велосипед Orbea Vector 30 M 2021 Black (L40653RJ) | 39 178 грн. |
Велосипед Orbea Vector 30 M 2021 Black (L40653RJ) | 38 741 грн. |
Велосипед Orbea Vector 30 21, Black, M L40653RJ | 28 929 грн. |
ще 13 пропозицій