Велосипед ORBEA Carpe 15 2021 frame XS
Фото 4 |
ORBEA Carpe 15 2021 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Carpe 15 2021 frame XS
Усі ціни 16 →Велосипед Orbea Carpe 15 21 L40243SB XS Dark Red (L40243SB) | 43 120 грн. |
Велосипед 28" Orbea CARPE 15 black XS (150-160 см) L40243S9 | 32 342 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 15 Xs 2 021 Black (L40243S9) | 41 610 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 15 Xs 2021 Black (L40243S9) | 41 248 грн. |
Велосипед Orbea Carpe 15 21, XS, Dark Red L40243SB | 30 724 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації ORBEA Carpe 15 2021 frame XS
Ціни на ORBEA Carpe 15 2021 frame XS |
---|---|---|---|---|
ORBEA Carpe 15 2021 frame L | від 26 626 грн. | 6 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame M | від 30 724 грн. | 9 пропозицій | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame S | від 33 149 грн. | 1 пропозиція | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame XL | від 30 724 грн. | 32 пропозиції | ||
ORBEA Carpe 15 2021 frame XS | від 30 724 грн. | 16 пропозицій |