Велосипед ORBEA Onna 40 2022 frame XL
Фото 3 |
ORBEA Onna 40 2022 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Onna 40 2022 frame XL
Усі ціни 18 →Велосипед 29" Orbea ONNA 40 (2022) terracotta red (matt) - green (gloss) X | 27 553 грн. |
Велосипед Orbea Onna 29 40 22 M20821NB, XL, Blue - White (M20821NB) | 34 440 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 40 22 M20821N9 Xl Black Silver | 33 234 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 40 22 M20821N9 Xl Black Silver | 32 945 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Onna 40, 29", рама XL, 2022, Blue - White M20821NB | 26 175 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації ORBEA Onna 40 2022 frame XL
Ціни на ORBEA Onna 40 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
ORBEA Onna 40 2022 frame L | від 26 175 грн. | 18 пропозицій | ||
ORBEA Onna 40 2022 frame M | від 26 175 грн. | 18 пропозицій | ||
ORBEA Onna 40 2022 frame S | від 26 175 грн. | 6 пропозицій | ||
ORBEA Onna 40 2022 frame XL | від 26 175 грн. | 18 пропозицій |