Велосипед ORBEA Onna 20 2022 frame XL
Фото 3 |
ORBEA Onna 20 2022 frame XL рама Lрама XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Onna 20 2022 frame XL
Усі ціни 12 →Велосипед 29" Orbea ONNA 20 (2022) black (gloss-matt) XL (185-195 см) M210 | 36 769 грн. |
Велосипед Orbea Onna 29 20 22 M21021NB, XL, Blue - White (M21021NB) | 45 960 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 20 22 M21021N9 Xl Black Silver | 44 350 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 20 22 M21021N9 Xl Black Silver | 43 965 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Onna 20, 29", рама XL, 2022, Blue - White M21021NB | 34 930 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації ORBEA Onna 20 2022 frame XL
Ціни на ORBEA Onna 20 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
ORBEA Onna 20 2022 frame L | від 34 930 грн. | 12 пропозицій | ||
ORBEA Onna 20 2022 frame XL | від 34 930 грн. | 12 пропозицій |