Зимова шина Orium Ice 215/65 R16 102T
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Orium Ice 215/65 R16 102T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium Ice 215/65 R16 102T
Усі ціни 13 →Шина Orium SUV Ice 215/65 R16 102T XL под шип | 3 125 грн. |
Orium Ice (215/65R16 102T) | 3 248 грн. |
Orium SUV Ice 215/65 R16 102T XL (під шип) | 3 950 грн. |
Orium SUV Ice 215/65 R16 102T XL (под шип) | 3 293 грн. |
Orium SUV Ice 215/65 R16 102T XL 96272 | 3 418 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →