Зимова шина Goodyear Ultra Grip 600 215/65 R16 98T
Відео 10Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip 600 215/65 R16 98T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip 600 215/65 R16 98T
Усі ціни 66 →Шина GoodYear Ultra Grip 600 215/65 R16 98T под шип | 2 714 грн. |
Goodyear UltraGrip 600 215/65 R16 98T (шип) | 2 799 грн. |
Goodyear UltraGrip 600 215/65 R16 98T (под шип) | 3 140 грн. |
Goodyear UltraGrip 600 215/65 R16 98T (під шип) | 3 492 грн. |
Зимние шины Goodyear UltraGrip 600 215/65 R16 98T (шип) 1001157538 | 2 825 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 1 4 |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →