Сковорідка Oscar Galant OSR-1110-28 28 см
Фото 4 |
Oscar Galant OSR-1110-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Galant OSR-1110-28 28 см
Усі ціни 11 →Сковорода Oscar Galant 28 см (OSR-1110-28) | 751 грн. |
Сковорода Oscar Galant 28 см (OSR-1110-28) | 751 грн. |
Сковорода OSCAR GALANT глубокая28 см б/крышки (OSR-1110-28) OSR-1110-28 | 790 грн. |
Сковорода Oscar Galant глибока 28 см (OSR-1110-28) | 790 грн. |
Oscar GALANT 28 см (OSR-1110-28) OSR-1110-28 | 709 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Oscar Galant OSR-1110-28
Ціни на Oscar Galant OSR-1110-28 |
---|---|---|---|---|
Oscar Galant OSR-1110-20 20 см | від 402 грн. | 11 пропозицій | ||
Oscar Galant OSR-1110-24 24 см | від 496 грн. | 12 пропозицій | ||
Oscar Galant OSR-1110-26 26 см | від 513 грн. | 11 пропозицій | ||
Oscar Galant OSR-1110-28 28 см | від 623 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →