Вантажна шина Ovation VI-616 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-616 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-616 9 R20 144K
Усі ціни 17 →Ovation VI-616 (універсальна) 9.00 R20 144/142K | 9 704 грн. |
Ovation VI-616 (универсальная) 9 R20 144K | 8 943 грн. |
Ovation VI-616 (универсальная: Ромб) 9.00 R20 144/142K 16PR "M+S" | 7 500 грн. |
Ovation VI-616 9/80 R20 144/142K | 8 775 грн. |
Ovation VI-616 (Универсальная) (9/80R20 144/142K) | 8 517 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Ovation VI-616 9 R20 144K
Ціни на Ovation VI-616 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-616 9 R20 144K | від 7 280 грн. | 17 пропозицій | ||
Ovation VI-616 10 R20 149K | від 8 800 грн. | 19 пропозицій | ||
Ovation VI-616 12 R20 156K | від 11 322 грн. | 16 пропозицій |