Вантажна шина Ovation VI-708 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-708 9 R20 144K 9 R20 " 144 K 12 R20 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-708 9 R20 144K
Усі ціни 15 →Ovation VI-708 (універсальна) 9.00 R20 144/142K | 9 064 грн. |
Ovation VI-708 (универсальная) 9 R20 144K | 8 354 грн. |
Ovation VI-708 (универсальная) 9.00 R20 144/142K 16PR | 8 400 грн. |
Ovation VI-708 9/80 R20 144/142K | 8 200 грн. |
Вантажна шина OVATION VI-708 (універсальна) 9.00R20 144/142K 16PR | 8 190 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Ovation VI-708 9 R20 144K
Ціни на Ovation VI-708 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-708 9 R20 144K | від 7 948 грн. | 15 пропозицій | ||
Ovation VI-708 12 R20 156K | від 10 446 грн. | 16 пропозицій |