Литий диск Oxigin 18 Concave 7,5x18/5x120 ET45 DIA72,6
Відео 4Фото 5 | від 9 544 до 14 152 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 7,5x18/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 7,5x18/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R18 W7.5 PC | 11 699 грн. |
Oxigin 18 CONCAVE (7.5J x 18 5x120 ET45 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 14 152 грн. |
Диски Oxigin 18 7,5x18 5x120 ET45 DIA72,6 (black full polished undercut) ( | 10 743 грн. |
Диски Oxigin 18 7,5x18 5x120 ET45 DIA72,6 (black) (1000841968) | 9 544 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі