Литий диск Oxigin 18 Concave 7,5x19/5x112 ET50 DIA66,6
Відео 4Фото 5 | від 11 775 до 14 672 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 127
Характеристики
Oxigin 18 Concave 7,5x19/5x112 ET50 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 7,5x19/5x112 ET50 DIA66,6
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R19 W7.5 PC | 14 099 грн. |
Oxigin 18 Concave R19 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Black OXACHTZEHN7519H350B | 13 510 грн. |
Oxigin 18 Concave R19 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Black | 13 980 грн. |
Oxigin 18 Concave R19 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Black Full Polished OXACH | 14 179 грн. |
Oxigin 18 Concave R19 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Black Full Polished | 14 672 грн. |
Диски Oxigin 18 7,5x19 5x112 ET50 DIA66,6 (black) (1000842165) | 11 775 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі