Литий диск Oxigin 20 Attraction 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 2Фото 27 | від 11 073 до 13 394 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Oxigin 20 Attraction 30
Характеристики
Oxigin 20 Attraction 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 20 Attraction 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Oxigin 20 ATTRACTION Black Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R18 W8.5 PCD5 | 12 099 грн. |
Oxigin 20 Attraction R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black OXZWANZIG8518H14 | 11 303 грн. |
Диски Oxigin 20 8,5x18 5x112 ET45 DIA66,6 (black polished undercut) (10023 | 11 073 грн. |
Oxigin 20 Attraction R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Polished OXZWANZ | 13 394 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі