Литий диск OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x100 ET48 DIA68
Відео 12Фото 5 | від 18 944 до 24 386 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації OZ Racing Ultraleggera 80
Характеристики
OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x100 ET48 DIA68 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Ultraleggera 8x17/5x100 ET48 DIA68
Сортувати
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x100 ET48 DIA68.1) Titan Matt На замовлення з Єв | 22 063 грн. |
OZ Ultraleggera Crystal Titanium R17 W8.0 PCD5x100 ET48 DIA68.0 | 24 386 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x100 ET48 DIA68.1 MATT BLACK) | 19 725 грн. |
OZ Ultraleggera (8J x 17 5x100 ET48 DIA68.1) Titanium На замовлення з Євро | 22 063 грн. |
OZ Ultraleggera Matt Graphite Silver R17 W8.0 PCD5x100 ET48 DIA68.1 | 21 428 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі