Душовий набір Kludi A-QA 656700500
Kludi A-QA 656700500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 656700500
Усі ціни 10 →Душовий гарнітур Kludi A-Qa хром 6567005-00 | 4 511 грн. |
Kludi Kludi Душовий гарнітур A-QA В з тримачем і з'єднанням для шланга - 6 | 3 233 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-Qab со шланговым соединением для скрытого монтажа | 4 403 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QA В (656700500) | 4 177 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI A-QA В (656700500) 656700500 | 4 511 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 656700500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
РекомендуємоПорівняти в таблиці →