Душовий набір Hansgrohe Crometta 100 Vario EcoSmart 26654400
Фото 3 |
Hansgrohe Crometta 100 Vario EcoSmart 26654400 |
|
Тип струменя можна переключити за допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Технологія EcoSmart для економії витрати води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 Vario EcoSmart 26654400
Душові гарнітури HANSGROHE CROMETTA 100 VARIO ECOSMART 26654400 | 4 264 грн. |
ДУШОВИЙ ГАРНІТУР HANSGROHE CROMETTA 100 VARIO ECOSMART 26654400 | 4 264 грн. |
Душовий набір HANSGROHE CROMETTA 100 VARIO ECOSMART / душова штанга / біли | 4 264 грн. |
ДУШЕВОЙ ГАРНИТУР HANSGROHE CROMETTA 100 VARIO ECOSMART 26654400 | 4 264 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →