Душовий набір Hansgrohe Crometta 100 26658400
Фото 3 |
Hansgrohe Crometta 100 26658400 стійка 669 ммстійка 959 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 26658400
Усі ціни 10 →Душовий гарнітур HANSGROHE CROMETTA 100 26658400 | 4 254 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Crometta 100 (26658400) 26658400 | 4 254 грн. |
Душовий набір із стійкою HANSGROHE Crometta 100 із шлангом 1600мм ручною л | 4 339 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Crometta з душовою штангою (26658400) 26658400 | 4 254 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Crometta 100 1jet 26658400 | 4 254 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta 100 26658400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Модификації Hansgrohe Crometta 100 26658400
Ціни на Hansgrohe Crometta 100 26658400 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe Crometta 100 26652400 | від 3 537 грн. | 11 пропозицій | ||
Hansgrohe Crometta 100 26658400 | від 4 254 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →