Змішувач Hansgrohe Rebris E 72587000
Фото 4 |
Hansgrohe Rebris E 72587000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris E 72587000
Усі ціни 7 →Змішувач для мушлі Hansgrohe Rebris E 80 Coolstart Ecosmart чорний матовий | 6 401 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Rebris E CoolStart EcoSma | 6 401 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris E CoolStart EcoSmart+ (72587000) 72 | 5 121 грн. |
Змішувач HansgroheRebris E 80 Coolstart EcoSmart+ для умивальника з д/к po | 5 121 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Rebris E CoolStart EcoSma | 6 401 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris E CoolStart EcoSmart+ чорний матови | 6 401 грн. |
Змішувач HansgroheRebris E 80 Coolstart EcoSmart+ для умивальника з д/к po | 6 401 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →