Змішувач Paffoni Compact Box CPT518CR
Відео 2Фото 4 |
Paffoni Compact Box CPT518CR |
|
Обмеження температури води становить 38 °C. Змішувач на два виходи.
Вбудована частина арт. CPBOX001 купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Compact Box CPT518CR
Усі ціни 28 →Змішувач прихованого монтажу Paffoni Compact Box чорний матовий CPT518NO | 28 591 грн. |
Душова система Paffoni Compact Box прихованого монтажу з термостатом та ве | 32 540 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини PAFFONI Compact сатин ла | 30 802 грн. |
Термостат для душу (зовнішня частина) Paffoni Compact box CPT 518 CR прихо | 21 993 грн. |
Термостат для душу (зовнішня частина) Paffoni Compact box прихованого монт | 21 993 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →