Фотоапарат Panasonic DC-GH6 kit 12-60
Відео 17Фото 25 |
Panasonic DC-GH6 kit 12-60
12-60 ммbody
G (micro 4/3)«бездзеркальна»відео ultraHDвище 4KRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:4/3" (17.3х13 mm), 25 МПікс
Фокусна відстань:12 - 60 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), вище 4K
Розмір знімка:5776x4336 пікс
Діапазон ISO:100-205600
Серійна зйомка:12 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Всі характеристики
Характеристики DC-GH6 kit 12-60
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic DC-GH6 kit 12-60
Усі ціни 37 →Бездзеркальний фотоапарат Panasonic Lumix DC-GH6 kit 12-60mm f/3.5-5.6 (DC | 71 690 грн. |
Фотоапарат PANASONIC DC-GH6 + 12-60 мм f/3.5-5.6 (DC-GH6MEE) DC-GH6MEE | 76 999 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Panasonic Lumix DC-GH6 Kit 12-60mm f/3.5-5.6 (DC | 75 399 грн. |
Фотоапарат PANASONIC DC-GH6 + 12-60 mm f/3.5-5.6 (DC-GH6MEE) | 76 999 грн. |
Фотоапарат PANASONIC DC-GH6 + 12-60 mm f/3.5-5.6 (DC-GH6MEE) | 76 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Panasonic DC-GH6
Ціни на Panasonic DC-GH6 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-GH6 kit 12-60 | від 71 690 грн. | 37 пропозицій | ||
Panasonic DC-GH6 body | від 60 790 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →