Батарейка Panasonic Pro Power 8xAAA
Відео 2 | Товар застарів 187 грн. Типорозмір: батарейка AAA; Технологія: алкалінова; Кількість в упаковці (шт): 8; Напруга (В): 1.5; |
Panasonic Pro Power 8xAAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Panasonic Pro Power
Ціни на Panasonic Pro Power |
---|---|---|---|---|
Panasonic Pro Power 2xAAA | від 89 грн. | 23 пропозиції | ||
Panasonic Pro Power 4xAAA | від 120 грн. | 6 пропозицій | ||
Panasonic Pro Power 6xAAA | від 179 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Pro Power 10xAAA | від 301 грн. | 1 пропозиція |