Акумулятор Panasonic Eneloop 16xAAA 800 mAh
Відео 2Фото 10 | 2 600 грн. Купити! Акумулятор Panasonic Eneloop AAA 800 mAh Ni-Mh 16 штМаркетплейс: Rozetka.ua TradeComeЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Panasonic Eneloop 16xAAA 800 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Використовую такі у ліхтарику. Якість.
Рекомендую до купівлі. Жодних Дмитро Олександрович: користуюся Panasonic Eneloop 4xAAA 800 mAh більше року
На фото подделка. На оригинальных панасониках не пишут “made in Japan” в верхнем правом углу. Также на упаковке должно быть min 800 mAh, а не up to
На фото подделка. На оригинальных панасониках не пишут ‘made in Japan’, на его месте должно быть количество циклов зарядки |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Panasonic Eneloop
Ціни на Panasonic Eneloop |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop 2xAAA 800 mAh | від 338 грн. | 23 пропозиції | ||
Panasonic Eneloop 4xAAA 800 mAh | від 390 грн. | 36 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop 4xAAA 800 mAh + case | від 755 грн. | 24 пропозиції | ||
Panasonic Eneloop 8xAAA 800 mAh | від 1 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop 12xAAA 800 mAh | від 1 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop 16xAAA 800 mAh | від 2 600 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →