Акумулятор Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 900 mAh
Відео 3 |
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 900 mAh 1 шт4 шт |
|
Постачаються зарядженими і готовими до встановлення.
Підвищена ємність — 900 мАгод при типорозмірі АА.
Саморозряд всього до 85% за рік.
Утримання робочого напруги навіть при глибокої розрядки.
Знижений термін життя в порівнянні з «звичайними» Eneloop — 500 циклів зарядки/рязрядкі.
Ці акумулятори розраховані на техніку, в якій потрібні компактні (типорозміру ААА) і водночас ємні елементи живлення: кожна з 4 батарей вміщує 900 мАгод, що є досить солідним показником для подібного розміру. Щоправда, заради цього в акумулятори Eneloop Pro AAA 900 mAh BK-4HCCE/4BE довелося пожертвувати терміном служби і стійкістю до саморозряду — однак ці показники лише скромні в порівнянні з «звичайними» Eneloop (без приставки Pro), а загалом цілком гідні: 500 циклів перезарядки і зниження ємності до 85% за рік відповідно. Також варто відзначити, що акумулятори продаються вже зарядженими і готовими до використання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 900 mAh
Усі ціни 15 →Panasonic Eneloop Pro Aaa 930 mAh NI-MH * 4 (BK-4HCDE/4BE) | 1 141 грн. |
Panasonic Eneloop Pro Aaa 930 mAh NI-MH * 4 (BK-4HCDE/4BE) | 1 141 грн. |
PANASONIC Eneloop Pro AAA 900 mAh 4BP NI-MH (BK-4HCCE/4BE) | 1 143 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop Pro ААA 930mAh BK-4HCDE/4BE (4 шт.) | 740 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Panasonic Eneloop Pro
Ціни на Panasonic Eneloop Pro |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Pro 1xAAA 900 mAh | від 245 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 900 mAh | від 740 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →