Батарейка Varta Max Tech 4xAAA
Varta Max Tech 4xAAA 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Max Tech 4xAAA
Varta Батарейка AAA Longlifi Max Power Alkaline * 4 (4703101404) 470310140 | 211 грн. |
Varta AAA bat Alkaline 4шт MAX TECH (04703101404) 4703101404 | 233 грн. |
Батарейка Varta Longlife Max Power AAA BLI 4 Alkaline (04703101404) | 211 грн. |
БАТАРЕЙКА VARTA LONGLIFE MAX POWER AAA BLI 4 ШТ (4703101404) | 190 грн. |
Модификації Varta Max Tech
Ціни на Varta Max Tech |
---|---|---|---|---|
Varta Max Tech 2xAAA | від 79 грн. | 19 пропозицій | ||
Varta Max Tech 4xAAA | від 190 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →