Акумулятор Panasonic Eneloop Lite 2xAA 950 mAh
Panasonic Eneloop Lite 2xAA 950 mAh |
|
Постачаються зарядженими і готовими до встановлення.
Збільшений до 3000 циклів перезарядки термін життя.
Саморозряд до 70% за 5 років.
Утримання робочого напруги при низькому заряді.
Знижена ємність у порівнянні з Eneloop і Eneloop Pro.
Представники «полегшених» Ni-Mh акумуляторів Eneloop, в яких виробник розміняв високу ємність на ряд інших переваг — знижену ціну, високу швидкість зарядки і тривалий термін життя. Акумулятори Panasonic Eneloop Lite AA 950 mAh BK-3LCCE/2BE виконані в типорозмірі АА і при цьому мають ємність всього 900 мАгод. При цьому для них заявлена здатність перенести до 3000 циклів «заряд-розряд», а ємність за 5 років знижується до 70%. Нікуди не поділися і інші особливості всіх Eneloop, насамперед тривалий термін роботи на одному заряді до критичного зниження напруги. Акумулятори постачаються зарядженими і можуть використовуватися відразу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Eneloop Lite 2xAA 950 mAh
Усі ціни 9 →Акумулятор Panasonic Eneloop NI-MH Lite AA 950 мАг, 2 шт. (BK-3LCCE/2BE) B | 411 грн. |
PANASONIC Eneloop Lite AA 950 2BP mAh NI-MH (BK-3LCCE/2BE) | 411 грн. |
Акумулятор Panasonic Eneloop Lite AA 950mAh NI-MH * 2 (BK-3LCCE/2BE) BK-3L | 411 грн. |
Eneloop Panasonic Lite 950 2BP mAh NI-MH (BK-3LCCE/2BE) BK-3LCCE/2BE | 411 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →