SSD Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ
Відео 12Фото 3 |
Transcend TS960GSSD220S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ
Усі ціни 14 →SSD-накопичувач Transcend 220S 960GB 2.5" SATA III (TS960GSSD220S) | 3 629 грн. |
SSD-накопичувач Transcend SSD220S SATA III 960GB (TS960GSSD220S) TS960GSSD | 3 539 грн. |
SSD накопитель Transcend SSD220S 960 GB (TS960GSSD220S) TS960GSSD220S | 3 527 грн. |
Transcend 960GB (TS960GSSD220S) TS960GSSD220S | 3 515 грн. |
Transcend SSD220S 960GB 2.5 TS960GSSD220S | 3 599 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD220S TS960GSSD220S
Ціни на Transcend SSD220S TS960GSSD220S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 ГБ | від 889 грн. | 2 пропозиції | ||
Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ | від 1 058 грн. | 43 пропозиції | ||
Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 ГБ | від 1 566 грн. | 34 пропозиції | ||
Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ | від 3 429 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →