SSD Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L500GM28H 500 ГБ
Відео 2Фото 12 |
Patriot Memory VP4300L500GM28H |
|
Сумісність із ігровими приставками PlayStation 5. Тонкий графеновий радіатор.
На відміну від VP4300, VP4300 Lite відрізняється відсутністю буферної пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L500GM28H 500 ГБ
Усі ціни 11 →Patriot Viper VP4300 Lite 500GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (VP4300L500GM28H) | 2 279 грн. |
Patriot Viper VP4300 Lite 500 Gb (VP4300L500GM28H) | 2 362 грн. |
Patriot Viper VP4300 Lite 500 Gb (VP4300L500GM28H) | 2 297 грн. |
SSD-накопичувач Patriot Viper VP4300 Lite 500GB M.2 (VP4300L500GM28H) | 2 349 грн. |
PATRIOT Viper VP4300 Lite 500 GB (VP4300L500GM28H) | 2 390 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L500GM28H
Ціни на Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L500GM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L500GM28H 500 ГБ | від 2 231 грн. | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 ТБ | від 3 447 грн. | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 ТБ | від 7 011 грн. | 6 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ | від 11 599 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →