Сковорідка Pepper Garnet PR-2103-20 20 см
Фото 3 |
Pepper Garnet PR-2103-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Garnet PR-2103-20 20 см
Усі ціни 6 →Сковорода Pepper Garnet 20x4,0 cм PR-2103-20 (102513) 102513 | 665 грн. |
Сковорода Pepper Garnet 20x4,0 cм PR-2103-20 (102513) 102513 | 608 грн. |
Pepper Сковорода Pepper Garnet 20x4,0 cм PR-2103-20 (102513) 102513 | 608 грн. |
Сковорода PEPPER PR-2103-20 покриття GREBLON C3 200x40 мм | 631 грн. |
Сковорода Pepper Garnet 20x4,0 см PR-2103-20 (102513) | 848 грн. |
Сковорода Pepper Garnet 20x4,0 см PR-2103-20 (102513) | 654 грн. |
Модификації Pepper Garnet PR-2103-20
Ціни на Pepper Garnet PR-2103-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Garnet PR-2103-20 20 см | від 608 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Garnet PR-2103-24 24 см | від 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Garnet PR-2103-26 26 см | від 812 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →