Всесезонна шина Petlas Explero PT411 215/65 R16 102H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Explero PT411 215/65 R16 102H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Explero PT411 215/65 R16 102H
Усі ціни 36 →Шина Petlas Explero PT411 A/S 215/65 R16 102H XL | 3 023 грн. |
Petlas Explero PT411 A/S 215/65 R16 102H XL | 3 050 грн. |
Petlas Explero PT411 A/S 215/65 R16 102H XL | 3 590 грн. |
Petlas Explero A/S PT411 215/65 R16 102H XL | 3 591 грн. |
Petlas Explero PT411 (215/65R16 102H) | 2 989 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Explero PT411 215/65 R16 102H
Ціни на Petlas Explero PT411 215/65 R16 102H |
---|---|---|---|---|
Petlas Explero PT411 215/65 R16 98H | від 5 309 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas Explero PT411 215/65 R16 102H | від 2 961 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →