Вантажна шина Petlas HL 10 6.5 R10 125A5
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas HL 10 6.5 R10 125A5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas HL 10 6.5 R10 125A5
Petlas HL-10 (индустриальная) 6.50 R10 125A5 PR12 | 3 424 грн. |
Petlas HL10 6.5 R10 125A5 | 3 134 грн. |
Грузовые шины Petlas HL-10 (погрузчик) 6.5 R10 125A5 12PR 1001845352 | 3 941 грн. |
Шини Petlas HL-10 (погрузчик) 6,5 R10 125A5 12PR | 3 182 грн. |
Petlas HL-10 (погрузчик) 6.50 R10 125A5 PR12 | 3 168 грн. |