Вантажна шина Petlas IND 25 16/70 R20 156A8
Відео 5Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas IND 25 16/70 R20 156A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas IND 25 16/70 R20 156A8
Petlas IND25 16/70 R20 156A8 | 17 195 грн. |
Petlas IND-25 (16/70R20 156A8) | 18 018 грн. |
Шини Petlas IND-25 (индустриальная) 16/70 R20 156A8 16PR | 16 481 грн. |
Petlas IND-25 (індустріальна) 16X70 R20 156A8 | 19 195 грн. |
Шина Petlas IND25 (індустріальна) 16.00/70 R20 156A8 PR16 | 19 194 грн. |
Відеоогляди