Вантажна шина Petlas NZ 300 435/50 R19.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas NZ 300 435/50 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas NZ 300 435/50 R19.5 160J
Усі ціни 14 →Petlas NZ300 (причіпна вісь) 435/50 R19.5 160J | 16 574 грн. |
Petlas NZ300 (прицепная) 435/50 R19.5 160J | 15 532 грн. |
Petlas NZ300 (рулевая) (435/50R19.5 160J) | 15 462 грн. |
Petlas NZ300 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR | 14 876 грн. |
Petlas NZ300 435/50 R19.5 160J | 15 570 грн. |
ще 9 пропозицій
Схожі