Вантажна шина Petlas RC 700 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RC 700 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RC 700 295/80 R22.5 152L
Грузовые шины Petlas RC700 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148L 1002209811 | 13 530 грн. |
Вантажні шини Petlas RC700 (провідна) 295/80 R22.5 152/148L | 14 341 грн. |
Шина Petlas RC 700 (провідна) 295/80 R22.5 152/148L PR16 | 14 833 грн. |
Модификації Petlas RC 700 295/80 R22.5 152L
Ціни на Petlas RC 700 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Petlas RC 700 295/80 R22.5 152L | від 13 530 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas RC 700 315/80 R22.5 154M | від 12 823 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas RC 700 315/80 R22.5 156K | від 13 212 грн. | 10 пропозицій |