Вантажна шина Petlas TA 130 710/70 R42 173D
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas TA 130 710/70 R42 173D 710/70 R42 " 173 D 710/70 R42 " 176 D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas TA 130 710/70 R42 173D
Petlas TA 130 710/70 R42 173D | 83 248 грн. |
Cільгосп шина PETLAS TA-130 (ведуча) 710/70R42 173D | 81 974 грн. |
PETLAS Cільгосп шина PETLAS TA-130 (ведуча) 710/70R42 173D | 82 362 грн. |
Petlas TA-130 710/70 R42 173D TL | 109 880 грн. |
Petlas TA-130 710/70 R42 173D TL | 115 374 грн. |
Модификації Petlas TA 130 710/70 R42 173D
Ціни на Petlas TA 130 710/70 R42 173D |
---|---|---|---|---|
Petlas TA 130 710/70 R42 173D | від 81 974 грн. | 6 пропозицій | ||
Petlas TA 130 710/70 R42 176D | від 80 931 грн. | 2 пропозиції |