Вантажна шина Petlas TA 60 16.9 R28 139A6
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas TA 60 16.9 R28 139A6 12.4 R28 " 122 A6 16.9 R28 " 139 A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas TA 60 16.9 R28 139A6
Усі ціни 6 →Petlas TA-60 16.90/14-28 139A6 | 18 297 грн. |
PETLAS Cільгосп шина PETLAS TA-60 (ведуча) 16.9/14R28 139A6 10PR | 17 278 грн. |
Cільгосп шина PETLAS TA-60 (ведуча) 16.9/14R28 139A6 10PR | 17 360 грн. |
PETLAS Cільгосп шина PETLAS TA-60 (ведуча) 16.9/14R28 139A6 10PR | 17 604 грн. |
Cільгосп шина PETLAS TA-60 (ведуча) 16.9/14R28 139A6 10PR | 17 197 грн. |
Petlas TA 60 с/х с/г (16,9R28 139A6) 439514 | 17 640 грн. |
Модификації Petlas TA 60 16.9 R28 139A6
Ціни на Petlas TA 60 16.9 R28 139A6 |
---|---|---|---|---|
Petlas TA 60 12.4 R28 122A6 | від 9 427 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas TA 60 16.9 R28 139A6 | від 17 197 грн. | 6 пропозицій |